Diagnostyka okulistyczna to w dzisiejszych czasach sztuka. Oparta na optyce konfokalnej i skaningu laserowym, komputerowym przetwarzaniu danych, z rozdzielczością sięgającą pojedynczych mikrometrów. Analiza statystyczna wyników, wyznaczanie trendów progresji, informujących, czy pacjent jest właściwie leczony, czy choroba nie postępuje.

Diagnostyka to nie tylko nowoczesna aparatura. To także i przede wszystkim lekarz – jego doświadczenie, wiedza i precyzja, jego “szkiełko i oko”. Najpierw rozmowa z pacjentem, potem badanie w biomikroskopie i oglądanie dna oka soczewką pośrednią. Gonioskopia, pomiar refrakcji i ciśnienia, badanie rozpoznawania barw, na koniec dobór korekcji okularowej lub soczewkowej. Czasem kwalifikacja do zabiegu laserowego lub chirurgicznego. To wszystko wymaga spokoju, dokładności i uwagi.

Taką właśnie diagnostykę okulistyczną oferujemy naszym pacjentom. Tomografia optyczna, usg, skanery laserowe, komputerowe pole widzenia. Połączenie doświadczenia specjalistów chorób oczu i najlepszego sprzętu diagnostycznego. Serdecznie zapraszamy !

Zostaw numer,
Zadzwonimy