Dobór soczewek kontaktowych – zaufaj naszemu specjaliście

Zapewniamy kompleksową opiekę okulistyczną wraz z szerokim zakresem usług, w tym dobór soczewek kontaktowych wraz ze szkoleniem w zakresie ich użytkowania. Okulista-kontaktolog pomoże Państwu dopasować odpowiednie miękkie soczewki sferyczne (krótko- i dalekowzroczność), toryczne (astygmatyzm) i progresywne (do dali i bliży jednocześnie).

Pierwsza wizyta na ogół trwa dość długo, ale niezbędna jest tutaj zarówno cierpliwość, jak i precyzja, a także dobór soczewek kontaktowych odpowiednich do oczekiwań pacjenta. Możliwa jest korekcja krótkowzroczności, nadwzroczności oraz astygmatyzmu. Od niedawna, w naszej ofercie dostępne są także nowatorskie soczewki progresywne z “dodatkiem” do bliży, zapewniające komfort czytania i pracy przy komputerze pacjentom powyżej 40 roku życia.

W czasie wizyty lekarskiej pacjent uzyskuje szczegółowe szkolenie jak zakładać, zdejmować i pielęgnować soczewki. Dokładna informacja jest bardzo istotna, aby móc długoterminowo, bezpiecznie i komfortowo je użytkować. Używane w czasie wizyty soczewki próbne są bezpłatne. Także bezpłatnie pacjent otrzymuje „zestaw startowy”.

W asortymencie posiadamy produkty firm Alcon/CIBA Vision i Cooper Vision.

Zostaw numer,
Zadzwonimy